Obrazy

W ofercie Konesera znajdą Państwo szeroki wybór obrazów uznanych malarzy z różnych epok. Można wybierać pomiędzy różnymi technikami wykonania, od akwareli po farbę olejną na płótnie. Są wśród nich dzieła autorów, którzy kształcili się na uczelniach malarskich i zostali docenieni jeszcze za życia, ale są też obrazy malarzy-samouków, którzy dysponowali wyjątkowym wyczuciem perspektywy i estetyki.

Zwykle malarze podpisywali swoje dzieła i w takim przypadku przy każdym obrazie zaznaczamy, gdzie znajduje się podpis mistrza. W niektórych jednak przypadkach obrazy są anonimowego autora. Zaznaczamy to wówczas przy konkretnym dziele. Czasami autor jest znany tylko z nazwiska.

W naszej ofercie znajduje się wśród obrazów wiele pejzaży, ale nie jest to jedyna kategoria. Oferujemy także portrety czy sceny sytuacyjne. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiadający mu styl malarski lub konkretnego autora, którego ceni najbardziej, albo też konkretną tematykę obrazów. Każdy obraz można zarezerwować przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Przy każdym dziele podajemy wymiary. Proponujemy pomoc przy transporcie i rozładunku obrazu.